عضویت در سایت و یا خرید از سفیدرنگی به منزله قبول تمامی قوانین این صفحه است پس لطفا قبل از عضویت و ثبت سفارش در سایت، قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه نمایید.

شرایط عضویت در سایت
  • شما عزیزان می توانید بدون اینکه در سایت ثبت نام کنید، اقدام به ثبت سفارش کنید. اما در صورت ثبت نام، در خریدهای بعدی دیگر نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات و مشخصات نخواهید داشت. ضمن اینکه در صورت عضویت در سایت، از تخفیف ها و آخرین خبرهای مربوط به سفیدرنگی هم مطلع خواهید شد. پس عضویت در سایت به منزله موافقت کامل شما با دریافت اینگونه ایمیل ها از طرف سفیدرنگی می باشد.
حریم خصوصی و امنیت
  • مسئولیت حفاظت از اطلاعات کاربری مثل شناسه کابری و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد. در غیر این صورت عواقب ناشی از آن متوجه خود کاربر خواهد بود.
  • سفیدرنگی هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات شما در اثر اشتباه و یا ویروسی شدن سیستم شما نخواهد داشت.
  • سفیدرنگی به هیچ عنوان امکان دخالت در تغییر کلمه عبور شما را ندارد.
  • تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما هنگام ثبت سفارش اعم از شماره تلفن، آدرس، اطلاعات کارت بانکی و … نزد سفیدرنگی محفوظ بوده و در اختیار هیچ شخص یا شرکتی قرار نخواهد گرفت.
  • هنگام ثبت سفارش، دقت کنید که اطلاعات خود را به دقت و درستی وارد کنید. در غیر این صورت مسئولیت هر گونه مشکل و ضررهای احتمالی بر عهده شما می باشد.
اختیارات سفیدرنگی
  • سفیدرنگی این اختیار را دارد تا هر زمان که بخواهد، اطلاعات سایت را پاک و یا عضویت شما را به هر دلیلی لغو کند. همچنین مجاز است در هر زمان سفارش گیری و فروش تابلو ها را بدون اطلاع قبلی متوقف کند. ولی متعهد است تمام سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری محصول را، بدون کم و کاستی برای شما عزیزان ارسال کند.
  •  سفیدرنگی این اختیار را دارد تا هر زمان و بدون اطلاع و هماهنگی نسبت به بروزرسانی یا تغییر قوانین این صفحه اقدام کند. از این رو کاربران موظف هستند تا قبل از عضویت در سایت و یا قبل از هر ثبت سفارش، کلیه قوانین مربوط به سایت را مطالعه کنند.
حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوا و مطالب سایت اعم از تصاویر سایت، توضیحات محصول و طراحی تابلو ها متعلق به سفیدرنگی بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن حرام، غیر مجاز و پیگرد قانونی خواهد داشت.

راه های ارتباطی با پشتیبانی

تنها راه های ارتباطی با پشتیبانی سفیدرنگی ایمیل support@sefidrangi.com و آیدی sefidrangi_com در تلگرام می باشد.

 

مرسی که سفیدرنگی رو انتخاب و بهش اعتماد می کنید!