شرایط بازگشت وجه و کالا در صورت آسیب دیدگی و مغایرت در محصول ارسالی با سفارش ثبت شده شما

سفیدرنگی تمام تلاش خود را می کند تا سفارش شما در کمترین زمان ممکن، با بهترین بسته بندی و سالم به دست شما برسد. از این رو همه تابلوها را قبل از بسته بندی و ارسال، از نظر سلامت و عدم مغایرت با سفارش شما به دقت بررسی کرده و سپس با بسته بندی محکم و مطمئن سعی می کند تا خطرات احتمالی که هنگام حمل و نقل ممکن است به وجود آید را کاهش دهد ولی با این حال ممکن است در روند ارسال و جابه جایی آسیبی از نظر فیزیکی به کالا وارد شود و یا مغایرتی در کالای ارسالی با آنچه که شما سفارش داده و در سایت ثبت شده است وجود داشته باشد که در این صورت به روش های زیر می توانید اقدام به بازگشت کالا و دریافت هزینه کالا و یا هزینه خسارت وارد شده به کالا را کنید

اگر پس از دریافت مرسوله با تابلوی شکسته مواجه شدید…

چنانچه تابلویی در روند ارسال و جابه جایی دچار شکستگی شده و شما هنگام باز کردن بسته با تابلوی شکسته روبرو شدید، تا 24 ساعت فرصت دارید عکس واضحی از قسمت آسیب دیده تابلو به همراه شماره کارت معتبر خود را به آدرس ایمیل support@sefidrangi.com و يا در تلگرام به آیدی sefidrangi_com ارسال کنید. ما پس از بررسی و برآورد هزینه خسارت، مبلغ آن را در اسرع وقت به حساب شما واریز می کنیم.

اگر تابلویی که دریافت کردید همان تابلویی که در سایت ثبت سفارش کرده اید نبود…

در صورتی که مغایرتی در تابلوی سفارشی شما هنگام ثبت در سایت با تابلوی ارسالی ما وجود داشت، تا 24 ساعت فرصت دارید عکس کامل و واضح تابلو یا تابلوهای خریداری شده را به آدرس ایمیل support@sefidrangi.com و يا در تلگرام به آیدی sefidrangi_com ارسال کنید. ما پس از بررسی و تایید، آدرسی را جهت ارسال مرسوله به شما ارسال می کنیم و شما با پست، مرسوله را در شرایط بسته بندی اولیه برای ما ارسال می کنید. سپس رسید دریافتی از پست به همراه شماره کارت معتبرتان را برای ما ارسال می کنید. ما پس از دریافت مرسوله و اطمینان از صحت تابلو، در اسرع وقت هزینه تابلو و پست را به حساب شما واریز خواهیم کرد.

نکته:

  • مغایرت شامل مشخصات فنی تابلو از قبیل ابعاد، رنگ قاب، تصویر تابلو می باشد.
  • دقت کنید که هرگونه خسارت و آسیب به تابلو، باعث از بین رفتن ضمانت بازگشت کالا خواهد شد.
مرسی که سفیدرنگی رو انتخاب و بهش اعتماد می کنید!