سفیدرنگی / تابلو ذکر / تابلو الله

هیچ محصولی یافت نشد.

خرید تابلو الله برای نصب روی دیوار و استفاده در منزل به دلیل آرامش و ارزش معنوی آن، از قدیم مرسوم بوده است. اغلب پدرها و مادرهای ما از انواع تابلو های مذهبی در قسمت هایی از دکوراسیون منزل استفاده می کردند. نسل های امروزی تر هم معمولا خیلی دوست دارند که از تابلو های مذهبی مانند تابلو با نام زیبای خدا در اتاق و یا در دکوراسیون منزلشان استفاده کنند ولی از آنجایی که اغلب این تابلو ها دارای طرح های سنتی و قدیمی بوده و مناسب دکور مدرن اتاق نوجوانان و جوانان نیست، رفته رفته استفاده از تابلو الله و کلا تابلوهای مذهبی برای استفاده در منازل کمتر شده است.

برای اینکه نسل جدید از لذت داشتن تابلو الله بی بهره نباشند، سفیدرنگی تابلو های مذهبی متناسب با دکوراسیون های مدرن و مینیمال طراحی کرده که از نمونه های بسیار زیبای آن تابلو الله در طرح های مختلف و رنگ های ملایم و زیبا می باشد.

همیشه نام و یاد خدا آرامش دهنده قلب های ما بوده و هست و چه بهتر که نام خدا همیشه مقابل چشمان ما باشد تا در شلوغی های زندگی اگر هم گاهی از یاد خدا غافل شدیم، با دیدن نام الله، یاد خدا در دل هایمان زنده شود و به آرامش برسیم.

سبک جدید، مدرن و خاص تابلو های الله سفیدرنگی

در خرید تابلو الله از سفیدرنگی، شما دیگر با طرح های قدیمی تابلو های مذهبی و اسلامی روبرو نیستید. بلکه تابلوی طراحی شده به سبک مدرن، زیبا و شیک بوده و در کنار آرامشی که از دیدن نام خدا می گیرید، زیبایی بصری تابلو هم بسیار چشمگیر بوده و جلوه زیبایی به دیوار خانه یا دفتر کار شما خواهد داد.

در طراحی همه تابلو ها که اختصاصی توسط سفیدرنگی انجام می شود و نمونه آن را در جاهای دیگر پیدا نمی کنید، از عناصر مدرن، ساده و مینیمال استفاده شده و با طرح های مختلف و سایزهای گوناگون مناسب دیوار های خالی با ابعاد بزرگ و کوچک منزل شما می باشد که می توانید برای فضاهای کوچکتر از ابعاد کوچک تابلو الله و برای فضاهای بزرگتر از ابعاد بزرگتر تابلوها انتخاب کنید. همچنین به دلیل تنوع رنگ و طرح، دست شما در انتخاب انواع تابلو ها باز است و می توانید یک خرید راحت را تجربه کنید.

علاوه بر کاربرد تابلوها برای استفاده و نصب آنها روی دیوارهای خالی منزل خودتان، شما می توانید این تابلوها را به عنوان هدیه ای معنوی و بسیار با ارزش به دوست و یا عزیزانتان در مناسبت های مختلف هدیه دهید.