سفیدرنگی / تابلو ذکر

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید تابلو ذکر مثل ذکر الله اکبر، الحمدلله، سبحان الله، صلوات و … و نصب آن روی دیوار و یا قرارگیری روی میز کار می تواند در طول روز و بین خستگی های روزمره وقتی چشممان به این تابلو می خورد و ناخود آگاه این ذکرها را زمزمه می کنیم، در آرامش و حس و حال معنوی ما بسیار اثرگذار باشد. در کل تاثیرات مثبتی که تابلو های مذهبی در روح و روان ما دارند غیر قابل انکار است.

استفاده از طرح های شیک و مدرن در طراحی این تابلو ها برای جذابیت و زیبایی بیشتر

تابلو های ذکر با طراحی های زیبا و مدرن تر علاوه بر انتقال آرامش و حس معنوی بالا، می توانند به دیوارهای منزل و اتاقمان زیبایی ببخشند. طرح های قدیمی و سنتی تابلوهای مذهبی و ذکر، امروزه خیلی باب میل نسل جدید نبوده و معمولا جوانان به دلیل طرح های سنتی این نوع تابلوها علاقه ای به استفاده از این تابلوها در منزلشان ندارند.

سفیدرنگی با در نظر گرفتن این موضوع، تابلو های ذکر با طرح های مدرن طراحی کرده تا جوابگوی نیاز عزیزانی باشد که به دنبال تابلوهای مذهبی و در عین حال طرح های مدرن و جدید هستند تا علاوه بر آرامش گرفتن از تماشای این تابلوها، تناسب دکور اتاق و منزلشان نیز به هم نخورده و باعث زیبایی و تزیین دیوار های منزلشان بشود. بنابراین در تابلو هایی که طراحی می کند، سلیقه این افراد را در نظر گرفته و از طرح های مینیمال، شیک و مدرن استفاده کرده است. برای زیبایی و جلوه گری بیشتر هم از رنگ های ملایم و آرامش بخش استفاده کرده تا متناسب یک تابلو مذهبی بوده و حس آرامش بیشتری را از طریق رنگ ها انتقال دهد.

انواع تابلو های ذکر در سفیدرنگی

تابلو های ذکر سفیدرنگی شامل انواع ذکر صلوات، ذکر های الله اکبر، الحمدلله، سبحان الله، نام زیبای خدا و … بوده که با طراحی هنری، جذاب و متفاوتی که دارد می تواند زینت بخش دیوار خانه های خاص پسندان باشد و تجربه خرید تابلو ذکر زیبا و متفاوت را برای افراد خوش سلیقه رقم بزند.

شما عزیزان می توانید تابلو های ذکر سفیدرنگی را با توجه به ابعاد دیوار و فضای مورد نظر و همچنین با توجه به رنگ و تم دکوراسیون و مبلمان منزل و حتی پرده های اتاق یا هر وسیله دیگر در منزل، در رنگ ها، طرح ها، سایزها و ابعاد مختلف سفارش دهید و از زیبایی یک تابلو مذهبی هنری لذت ببرید.

این تابلو ها به صورت تکی و ست چند تایی موجود می باشند که با در نظر گرفتن متراژ فضایی که می خواهید این تابلو در آنجا نصب شود، می توانید نوع یک تکه، دو تکه و یا چند تکه آن ها را انتخاب کنید. همچنین این تابلوها می توانند یک هدیه زیبا و متفاوت برای عزیزانی که دوستشان دارید هم باشند.