سفیدرنگی / تابلو قرآنی / تابلو چهار قل

در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید تابلو چهار قل از قدیم جزو فرهنگ عامه مردم بوده چون خواندن آنها توسط ائمه بسیار توصیه شده است. تابلوهای چهار قل و در کل تمامی تابلو های مذهبی دارای ارزش زیادی از لحاظ معنوی بوده و اغلب مردم نه تنها به خاطر بهره مند شدن از برکات سوره ها و آیات قرآنی، این تابلوها را تهیه می کنند بلکه به عنوان تزیین دیوار های خانه هم از آنها استفاده می کنند.

تلفیق سوره ها و آیات قرآنی با طراحی و هنر مدرن

طراحی متداول تابلوهای چهار قل عمدتا به سبک سنتی و قدیمی بوده و برای نسل جدید جذابیتی ایجاد نمی کند. چون معمولا نوجوانان و جوانان دکوراسیون مدرن و تابلوهای مدرن را بیشتر می پسندند. بنابراین تلفیق آیات و سوره های قرآنی با هنرهای مدرن می تواند نسل جدید را به استفاده از تابلوهای مذهبی در منازلشان، هم به عنوان زینت بخش دیوارهای خانه، اتاق و محل کارشان و هم به خواندن سوره های با ارزش و بهره مند شدن از برکات آنها ترغیب کند.

تابلو های چهار قل سفید رنگی در طرح های مدرن و مینیمال طراحی شده و مناسب دوستان طرفدار سبک مینیمال در دکوراسیون داخلی می باشد. همچنین رنگ های ملایم به کار رفته در آنها جلوه زیباتری از لحاظ بصری به این تابلو ها داده است. این تابلو ها به صورت ست های چند تکه و تکی و همچنین در ابعاد مختلف موجود هستند تا جوابگوی همه نیازها و سلیقه ها باشند.

خرید تابلو چهار قل را به عنوان هدیه ای ارزشمند، معنوی و ویژه برای هدیه به دوستان و عزیزانتان هم پیشنهاد می کنیم.