سفیدرنگی / تابلو قرآنی / تابلو آیت الکرسی

هیچ محصولی یافت نشد.

خرید تابلو آیت الکرسی برای منزل می تواند یکی از بهترین گزینه ها جهت تزیین دیوار ها باشد. این تابلو علاوه بر زیبایی بخشیدن به دیوار های خانه و یا دفتر کار، تلاوت آیت الکرسی روی آن، حس معنوی و آرامشی به انسان می دهد که غیر قابل توصیف است. ضمن اینکه در روایات هم به فضیلت های تلاوت آیت الکرسی بسیار توصیه شده است.

تابلو آیت الکرسی و در کل تابلو های مذهبی به دلیل اینکه باید آرامش را به ما انتقال دهند، نباید در طراحی آنها از طرح های شلوغ و رنگ های خیلی شاد استفاده کرد بلکه باید از طرح های آرام و رنگ های ملایم استفاده کرد تا هم تابلو جلوه زیبایی روی دیوار داشته باشد و هم هنگام تماشای تابلو و تلاوت آیت الکرسی از روی آن، آرامش را به ما منتقل کند. با توجه به این نکته، سفیدرنگی در طراحی این تابلوها از طرح های ساده و مینیمال گل، برگ و … با رنگ های ملایم استفاده می کند که این سبک تابلو ها برای کسانی که طرفدار سبک مینیمال هستند و دکوراسیون خلوت و آرامی دارند بسیار مناسب می باشد.

زیبایی بیشتر و انتقال آرامش به دلیل طرح های مینیمال این تابلو ها

برخلاف تابلو های آیت الکرسی موجود در بازار که معمولا از طرح های قدیمی و سنتی استفاده می کنند و با دکوراسیون خانه های سنتی و کلاسیک تناسب دارند، خرید تابلو آیت الکرسی از سفیدرنگی بیشتر مناسب جوانان و نوجوانانی است که دکور اتاق و منزلشان مدرن می باشد. چون علاوه بر استفاده از طرح های مدرن و مینیمال در تابلو ها، رنگ هایی هم که در آنها به کار رفته، ملایم و آرامش بخش می باشند تا علاوه بر زیبایی بیشتر از لحاظ بصری، انتقال دهنده حس آرامش هم باشند.

سفیدرنگی این تابلو ها را با طرح ها و رنگ های متنوع، در ابعاد مختلف و به صورت تکی و ست برای همه سلیقه ها و مناسب فضاهای کوچک و بزرگ طراحی کرده تا شما عزیزان بتوانید حق انتخاب بیشتری داشته و به راحتی تابلوی مدنظرتان را انتخاب و خرید کنید.

همچنین می توانید این تابلو ها را برای کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید و چه هدیه ای با ارزش تر از یک هدیه قرآنی، مذهبی و معنوی!