سفیدرنگی / تابلو قرآنی

در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید تابلو قرآنی و مذهبی و نصب آن روی دیوار خانه حس آرامش خاصی به آدم می دهد. وقتی خسته از بیرون یا از سر کار به خانه می رسید و استراحت می کنید و چشمتان به این تابلو می افتد یا وقتی این تابلو را روی میز کارتان قرار می دهید و بین کار، هر بار که آیات آرامش بخش آن را می بینید، حال بهتری به شما دست داده و پر از حس خوب آرامش می شوید.

انواع تابلو های قرآنی در سفیدرنگی

تابلو های قرآنی در سفیدرنگی شامل تابلوی انواع سوره ها و آیات قرآن مثل تابلو چهار قل، آیت الکرسی، حسبی الله، وان یکاد و …  می باشد. در خرید تابلو آیه و سوره های قرآنی معمولا با طراحی های سنتی و قدیمی در بازار مواجه هستیم که بیشتر مناسب دکوراسیون های قدیمی هستند. جوانان و نوجوانان زیادی هم به دلیل حس معنوی و آرامشی که این تابلو ها دارند، دوست دارند که آنها را روی دیوار اتاقشان نصب کنند ولی چون بیشتر آنها طرفدار سبک های مدرن، جدید، ساده و مینیمال هستند و این سبک تابلو ها با دکوراسیون مدرن خانه و اتاقشان تناسب ندارند، از خرید آنها منصرف می شوند.

تابلو های مذهبی سفیدرنگی به سبک مدرن، ساده، زیبا و شیک متناسب با سلیقه این عزیزان طراحی شده و کاملا مناسب خانه ها و اتاق هایی است که دکوراسیون مدرن ساده یا به اصطلاح امروزی مینیمال دارند. همچنین این تابلو های زیبا می توانند بهترین گزینه برای هدیه به عزیزانتان باشند.

در خرید تابلو قرآنی از سفیدرنگی به دلیل تنوع در طرح، ابعاد و استفاده از رنگ های متنوع و ملایم، انتخاب های زیادی پیش رو دارید و می توانید برای هر رنگ دکوراسیونی، تابلوی دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین تابلوها بسته به نوع آنها به صورت تکی و یا ست دو تکه، سه تکه و چند تکه موجود می باشند که با توجه به فضا و ابعاد دیوار اتاق خود، می توانید نوع چند تکه و یا یک تکه آنها را انتخاب کنید.